ukládám

[]

XVII. ročník cyklovýletu Okolo Malé Hané - Uhřice 31. 8. 2024

Online registrace účastníků pouze do 27.8. 21:00

Úhrada startovného bankovním převodem pouze do 28.8.

Losy do tomboly lze zakoupit na jednotlivých Obecních úřadech a na Infocentru Velké Opatovice

Podmínky účasti na cyklovýletu

[mapa]

Prodej losů bude probíhat na obecních úřadech členských obcí mikroregionu Malá Haná, v Turistickém informačním centru Velké Opatovice a v místě konání cyklovýletu.Poslední aktuality

Organizátor 2023 (22. 8. 2023)

Vážení přátelé cyklovýletu :) Zbývají poslední dva dny on-line registrace, kdy je možné zaplatit předem na účet!!!! Tím si ušetříte spoustu času při odbavení v den cyklovýletu, proto prosíme i již registrované, co ještě neuhradili poplatek, udělejte tak nyní. Poslední možnost odeslání startovného bezhotovostně je 24.8.!!!! Přípravy finišují, v tombole na vás čeká více jak 200 cen včetně elektrokola, na čepu Starobrno Medium, Birell Pomelo-Grep, Kofola a Bezinka, nebudou chybět pochutiny z udírny a grilu, hranolky a párečky v rohlíku... Těšíme se na vás :)


Organizátor 2023 (31. 7. 2023)

Registrace je v plném proudu!!! Děkujeme, že se registrujete on-line a tím šetříte náš čas při zahájení akce. Pokud to bude jen trošku možné, prosíme i o úhradu bezhotovostním způsobem a to jak nově se registrující, tak i již registrované účastníky. Moc děkujeme a těšíme se na Vás!!!


Mates (6. 9. 2022)

Na web jsme vložili pár fotografií z cyklovýletu. Fotky zde


Mates (26. 8. 2022)

Dnes je poslední možný den registrace pře web, následně se bude možné registrovat už jen na startu cyklovýletu. V tuto chvíli máme přihlášeno 500 účastníků, zbývají hodnotné odměny už jen pro 300 účastníků. Pokud budete chtít startovné zaplatit elektronicky, je nutné aby byla Vaše platba připsána na náš účet ještě dnes, jinak nemusí být platba správně propojena s účastníkem a účastník by tak byl veden jako nezaplacen (bude nutné na startu zaplatit v hotovosti). Pozdější příchozí platby za startovné, které nebudou propojeny s žádným účastníkem budou vráceny zpět na účet odesílatele.


Mates (25. 8. 2022)

Na čepu Vás bude čekat Šerák od Holby a Pomelo s grepem od Birellu. V udírně bude klasické cigáro, na grilu sekaná do housky, nejen pro malé příznivce párek v rohlíku a nezapomněli jsme ani na dršťkovou. Točit budeme i bezinku s kolou.


[znaky]