ukládám

[]

Napsali o nás

OBRAZEM: Cyklisté se o víkendu vydali na výlet Okolo Malé Hané

Jedenáctý ročník cyklovýletu Okolo Malé Hané přilákal o víkendu bezmála devět stovek spokojených účastníků všech generací. Pětatřicetikilometrová trasa dovedla všechny turisty přes jedenáct zastavení z místa startu a cíle v zámeckém parku ve Velkých Opatovicích. Tam je následně čekal kulturní program i bohatá tombola. Atmosféru zachytil Jaroslav Oldřich.

Zrcadlo Blanenska a Boskovicka (29. 8. 2017)

Okolo Malé Hané vyrazí stovky cyklistů

Uhřice - Stále oblíbenější cyklovýlet Okolo Malé Hané odstartuje v sobotu v Uhřicích. Na pětatřicetikilometrovou trasu vyjíždí každý rok stovky cyklistů. Letos jich je zaregistrovaných už více než čtyři sta padesát a organizátoři počítají s ještě vyšším číslem. „Záleží samozřejmě na počasí. Když bude ošklivě, nepřijedou možná ani ti, kteří už se zaregistrovali. Pokud nám ale bude počasí přát, bude jich určitě víc,\

Blanenský deník/ Marie Jahodová (26. 8. 2014)

7. ročník cyklovýletu Okolo Malé Hané

Cetkovice * Již tradičně patří poslední prázdninová sobota cyklovýletu Okolo Malé Hané. Letošní 7.ročník pořádá obec Cetkovice ve spolupráci s Mikroregionem Malá Haná. Prezence účastníků bude probíhat od 9 hodin u kulturního domu v Cetkovicích, samotný start pak v 10 hodin. Poté budou cyklisté pokračovat nenáročnou trasou po obcích Malé Hané, v každé je pro ně připraveno malé občerstvení a program (trasa vede z Cetkovic do Světlé, Šebetova, Vanovic, Borotína, Velké Roudky, Malé Roudky-Skočové Lh

Region Press (19. 8. 2013)

Okolo Malé Hané letos jelo rekordních šest set cyklistů

Malá Haná – Čtyři sta startovních čísel a drobností pro účastníky připravili letos pořadatelé cyklovýletu Okolo Malé Hané. Ani zdaleka to ale nestačilo. Na šestý ročník akce totiž v sobotu přijelo rekordních šest stovek cyklistů.

Blanenský deník/ Leona Paroulková (27. 8. 2012)

Cyklisté znovu projedou Malou Hanou. Už pošesté

Světlá – Na trasu vedoucí přes všechny obce mikroregionu Malá Haná cyklisté letos vyrazí již pošesté. Jízdu odstartují příští sobotu, tentokrát ze Světlé.

Blanenský deník/ VERONIKA MACHOVÁ (17. 8. 2012)

Cyklovýlet okolo Malé Hané popáté

B o s k o v i c k o (AD) - Na trasu oblíbené sportovní akce vyjely v sobotu ze Šebetova skoro čtyři stovky cyklistů. Třiačtyřicet kilometrů dlouhá cesta vedla jako obvykle všemi obcemi mikroregionu, kde na účastníky čekal kromě občerstvení i doprovodný program. Ve Vanovicích mohli vystoupat do věže evangelického kostela, ve Velkých Opatovicích navštívit výstavu jiřin, v Cetkovicích obdivovat perníky, v Borotíně arboretum a v Šebetově si projít sociální služby.

www.boskovicko.cz (6. 9. 2011)

Okolo Malé Hané popáté, tentokrát se senátorem

Š e b e t o v (Jim) - V půvabnou sportovně společenskou akci na konci prázdnin se vyvinula cyklojízda Okolo Malé Hané. Letošní již 5. ročník se startem a cílem v Šebetově, který se uskuteční v sobotu 27. srpna, totiž kromě cyklistického vyžití nabídne řadu akcí v jednotlivých obcích okruhu.

www.boskovicko.cz (1. 9. 2011)

Okolo Malé Hané 2011

Na konci prázdnin v sobotu 27. srpna 2011 se také jel pátý ročník cyklovýletu Okolo Malé Hané, který pořádal Mikroregion Malá Haná, jehož je naše obec členem.

www.cetkovice.cz (30. 8. 2011)

Cyklisté projeli Malou Hanou. Už popáté

Malá Haná /REPORTÁŽ, FOTOGALERIE/ - Rtuť teploměru šplhá zase ke třicítce. Je sobota dopoledne a do zámeckého parku v Šebetově se sjíždějí skoro čtyři stovky lidí na kolech. Děti, zamilované páry, celé rodiny, skupiny kamarádů i důchodci.

Blanenský deník/ Leona Paroulková (28. 8. 2011)

2. ročník cyklovýletu OKOLO Malé Hané

Za ideálního počasí pro cyklisty se v sobotu 30. srpna od 10,00 hodin uskutečnil již 2. ročník cyklovýletu obcemi mikroregionu Malá Haná. Pořadatelem bylo město Velké Opatovice, které navázalo na loňský premiérový ročník pořádaný obcí Úsobrno.

www.velkeopatovice.cz (2. 8. 2011)

Cyklovýlet zájemce provede obcemi Malé Hané

Borotín - Protáhnout si tělo a ještě zažít spoustu zábavy. To slibuje již třetí ročník akce nazvaný Okolo Malé Hané.

Blanenský deník/ Leona Paroulková (2. 9. 2009)

Třetí cyklovýlet Okolo Malé Hané startuje v Borotíně

B o r o t í n - Projet všemi obcemi mikroregionu Malá Haná je smyslem společné cyklistické vyjížďky, která se uskuteční v sobotu 29. srpna. Šlápnout do pedálů přitom mohou nejen malohanáčtí patrioti, ale všichni, kdo si troufají na zhruba čtyřicet tři kilometrů dlouhou trasu vedoucí členitým terénem Malé Hané.

www.boskovicko.cz (1. 9. 2009)

Cyklovýlet OKOLO Malé Hané 30. 8. 2008

Nastal poslední prázdninový víkend, přišla sobota 30. srpna a toto datum měl mnohý cyklista v kalendáři zatržené s poznámkou - Velké Opatovice 9.00 hod - okolo Malé Hané. I v naší obci se chystalo několik nadšenců na tento výlet. Pátek nesliboval přijatelné počasí, ale přes noc se vše změnilo. Po ránu se sešlo v autobusové zastávce asi 25 cyklistů a v půl deváté jsme se vydali na cestu do Opatovic. Výletiště v zámeckém parku se postupně zaplňovalo milovníky cyklistiky a před 10 hodinou nás prý b

www.obecsvetla.cz/ Ing. jiří Cikánek (1. 9. 2008)

Cyklovýlet OKOLO Malé Hané 22.9.2007

Vážení přátelé, chtěl bych se s Vámi podělit o zážitky s cyklovýletu Okolo Malé Hané, který jsme absolvovali v sobotu 22.9. letošního roku.

Sobotní ráno se vydařilo a dalo na předpověď meteorologů, bylo krásné, jasné, ale chladné počasí a modrá obloha se svítícím sluníčkem předpokládala teplou sobotu. Podle dohody jsme se sešli o půl deváté v autobusové zastávce a vyrazili směr Úsobrno, které tento cyklovýlet pořádalo.

www.obecsvetla.cz/ Ing. Jiří Cikánek (3. 9. 2007)

[znaky]